Logistikos ir transporto paslaugos

 • Įmonės transporto parką sudaro 120 vilkikų
 • Per parą pervežame apie 880 automobilių
 • Per parą nuriedame apie 60 000 kilometrų
 • Kasmet pervežame apie 200 000 automobilių visoje Europoje
 • Patikimas Jūsų partneris

  Nepaisant kasdieninių pokyčių transporto srityje, daugiau nei dešimtmetį sėkmingai konkuruojame krovinių pervežimo rinkoje.

  Per savo veiklos metus esame sukaupę didelę patirtį vykdant pervežimus bei esame įgiję nuolatinių klientų pasitikėjimą ir lojalumą.

  Vykdydami veiklą keliame sau aukštus kokybės reikalavimus, todėl dirbame efektyviai, operatyviai ir kryptingai. Krovinio judėjimo ir visų procesų kontrolė bei darbuotojų profesionalumas leidžia užtikrinti, kad mūsų įsipareigojimai būtų įgyvendinti laiku ir kokybiškai.

  Mes esame tikri, jog žinome teisingą kelią, - tikim, jog tą kelią atrasti padėsime ir Jums!

  Skaityti plačiau »

 • Mūsų paslaugos Jums

  Savo klientams siūlome kokybiškas ir patikimas transportavimo paslaugas autovežiais. Gabename pilnus ir dalinius krovinius visoje Europoje, taip pat vykdome pervežimus į Baltijos šalis.

  Valdydami didelį transporto priemonių parką bei turėdami kvalifikuotą komandą, parenkame optimaliausius maršrutus, todėl galime pasiūlyti konkurencingiausias kainas.

  Mes vertiname mums patikėtą klientų turtą, todėl siekiant užtikrinti krovinio saugumą ir teikiamų paslaugų kokybę vadovaujamės kokybės standartais, griežtai kontroliuojame ir valdome pervežimo procesą.

  Patikėkite mums savo krovinį ir mes juo pasirūpinsime!

  Skaityti plačiau »